btk şikayet hattı

Ohh be nihayet ilk yazımı yazıyorum.Tıpkı Elon Musk’un uzaya fırlattıkları Tesla aracı gibi heyecanlıyım. Abi adamlar uzaya araba gönderiyorlar araba şu gelişmeye bak sen.Neyse bu yazımı bu onunlu bununla doldurup konudan sapmayacağım. Bugünkü ilk konumuz BTK’ya nasıl şikayet gönderilir. Büyük çoğunlukla herkesin evinde mutlaka internet vardır; diyelim ki sorun yaşadınız ve yetkililer sizinle ilgilenmiyorlar takmıyor bildiğin.Tabi ki de sinirler hat safhada işte tamda bu durumda yardımımıza BTK’nın şikayet sitesi geliyor.Birisi BTK nedir mi dedi ? Ya da GSM operatörünüzle ilgili bir sorun yaşadınız onu da oradan dile getirebilirsiniz.Sözümü kısa tutacağım çünkü ilk yazımda tökezlemek istemiyorum.

 

 

Yukarıda resimde gördüğünüz sağ köşede yeşil buton ona tıklayıp, kayıt olma sayfasına gidin.Bilgileriniz doğru girin.Üyelik işlemini tamamladıktan sonra sisteme giriş yapınız ve sağ en üst şikayet yaz.He yahuuu işte o tıkla ona.

Oraya girdiğin zaman ne mi ? TTNet, Türknet, Vodafone İnternet, Dsmart, Superonline v.b. büyük firmaların şikayet alanları var.

Bunlardan birisini seçiniz ondan sonra diğer adımları tamamlayın.Varsa görüntü kayıtlarınız onuda en alta döküman ekle butonundan yapınız, görüntüler biraz geç yüklenir ama merak etmeyin. Ben ise GSM seçtim çünkü her Allahın günü bana mesaj geliyor. Abi bu ne ailemden çok sms şirketleri bana ilgi gösteriyor.Artık can sıkıcı noktaya gelmişti. Hemende cevap geliyor (hemen dediysem dakka değil :), bu beni gerçekten çok şaşırtı helal olsun BTK’ya valla çalışıyorlar.

Yaptığınız şikayet genelde sizin aleyhinize olduğu için sizi haklı bulurlar.Aşağıda şikayet ettiğime dair örnek bir görüntü var ordan ilham alıp yapabilirsiniz.

Hadi bakalım rast gele.

Sevgili okurlarım….

1 Response
  1. Türk telekomdayım eksik evrak nedeniyle hattımı kapattılar eksik evrak tamamlandı acılacak dediler hala açmadılar bugun9gün oldu hattım hala kapalı

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status